Zaczarowana Kraina

… ”W wychowaniu chodzi właśnie o to, ażeby człowiek stawał się coraz bardziej człowiekiem
– o to ażeby bardziej był, nie tylko więcej miał.
Aby (…) umiał być nie tylko z drugim, ale i dla drugich” …
Jan Paweł II

Drodzy Rodzice

Zaczarowana Kraina to miejsce stworzone z myślą o Waszych najmłodszych pociechach. Naszą inspiracją jest uśmiech Twojego dziecka i stworzenie mu warunków dla rozwoju poznawczego, emocjonalnego i fizycznego. Każdego maluszka traktujemy indywidualnie, zachęcając do zabawy i aktywności we własnym rytmie. Dbamy o rozwój emocjonalny, intelektualny i społeczny, uczymy samodzielności a jednocześnie pokazujemy jak ważna jest praca zespołowa. Nasze dzieci uczą się samodzielnego jedzenia, ubierania się, dbania o higienę.

Dla każdego nowego dziecka przewidziany jest okres adaptacyjny. Jest to czas, w którym rodzice wspólnie z dzieckiem przebywają w Zaczarowanej Krainie, zapoznając się z nowym miejscem i opiekunkami.

Dostosujemy się przede wszystkim do dzieci i ich nastroju i potrzeb, czekamy także na wszelkie sugestie i uwagi rodziców.

Oferujemy pyszne i zdrowe śniadania, obiady i podwieczorki, które dostarcza nam codziennie firma cateringowa Weranda Smaków. Bierzemy udział w ogólnopolskim projekcie na rzecz naturalnej diety i zdrowego żywienia dzieci. Zapraszamy do zapoznania się z programem na stronie www.zdrowyprzedszkolak.org.

Zaczarowana Kraina czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.45-17.15.